Etiket arşivi: özel tasarım tesettür giyim

Tesettür Giyim Kuyruklu Abiye Elbise Modelleri

Tesettür giyim ürünleri arasında estetik görünüm sağlayan tasarımlardan biri de abiye modelleridir. Özel organizasyonlar ve düğünler için hatta kendi nişanınızda da kullanabileceğiniz özel tasarım abiye modellerini sezonda dikkat çekici renklerle inceleyebilirsiniz. Kolyede tasarımlardan kuyruklu modellere kadar pek çok ürün sezon da bulunmaktadır. Tesettür giyim kuyruklu abiye elbise modelleri kısa verir. Kombinleme imkanı sağlayan tasarımlar arasında yer almaktadır.

Sezonda dikkat çeken bebek mavisi tonları şifon detaylı ürünler, pullu abiye tasarımları pembenin her tonu pullu ve payetli ürünler üst kısmı simli tasarımlar etek kısmında eklenmiş tasarımlar bel kısmından kuyruk eklenen tüllü tasarım kalem formunda olup ellerinde hareketlendirilmiş birbirinden özel tasarım tesettür giyim ürünü özel anlarında bir algı oluşturmak isteyen kadınların tercihi haline geliyor. Kol kısımlarında dantel detaylarını sıklıkla gördüğümüz sezon ürünleri özel bir görüntü kazandırmaktadır.

Hareketli Eteklerle Şıklığı Yakalayın

Yeni sezonda hareketli eteklerle şıklığı yakalayan tesettür elbise modellerinde balık formunda ürünler yoğun olarak tercih ediliyor. Ancak yalnız kuyruk eklenerek pek çok kadının göz doldurucu ve zarif bir algı oluşturması mümkün ve hakimiyetini koruyor. Üst kısmında dantelin asaletini gördüğümüz çok tasarımda eteklerinde oluşturulan çok kuyruk unsuru büyük dikkat çekici bir hal almasına sağlarken estetik bir görünüm kazandırıyor. Birbirinden özel tasarımı inceleyerek gardırobunuza ekleyebilir, yeri geldiğinde özel ayakkabı ve çantalarında tamamlayabilirsiniz. Tesettür giyim sektöründe binlerce alternatif kadınlar için oluşturulmuştur. Bu tasarımları ince görevden dolabınızda ekleyebilir, yeri geldiğinde çıkararak da en şık görüntü elde edebilirsiniz.

Şifon Detaylı Tesettür Giyim Abiye

Yeni sezonun olmazsa olmaz ürünleri arasında şifon detaylı tesettür giyim abiye modelleri yer alıyor. Şifon hem günlük tesettür giyim tasarımlardan de özel anların özel tasarımı haline geliyor. Hareketli eteklere sahip olan tasarımlar hem günlük kullanımda hem de özel anlarınız için özel olmayı sağlamaktadır ve kullanacak tasarımlar özellikle pullu ve payetli oluşturulduğunda ve tüller eklenerek kullanıldığında çok daha feminen bir görüntü ortaya çıkıyor.

Dantelli Tesettür Giyim Abiye Elbise

Elbiselerle şık ve asil bir görünüm oluşturun her kadının tercihi olan renk seçenekleri ile bu sezon oldukça hareketli tasarımlar oluşturulmuştur. Boydan aşağı dantel detaylı oluşturulan tesettür giyim abiye modelleri revaçta tasarımlar arasında yer alıyor. Prenses modelleri, pudra tonları oluşturulurken gül kurusu seçenekleri tüm olarak dantel ile oluşturulmuş elbise tasarımları plana çıkıyor. Bazen tasarımların dantel detayı kullanırken kimi tasarımlarda baştan aşağı dantel sağlanıyor. Severek kombinleme imkanı sağlanan bu elbiseler de risk almamak için yalnızca elbisenize rengine uyum sağlayacak bir stiletto ve bir çanta ile tamamlayabilirsiniz. Severek kullanabileceğiniz dantelli tesettür giyim abiye elbise tasarımları kendiliğinden göz alıcı şıklığı sağladıkları için tamamlayıcı ürünlerinin yalnızca varlığını göstermesi yeterlidir, ağırlık elbise modelini olacaktır.